Spřátelíš?

Sbééčka

1.kolo SONP!Hlasujte kdo postoupí do 2 kola

krmivo pro psi a kočki

26. února 2009 v 10:54 | Tomíček

KANADSKÁ KOMPLETNÍ KRMIVA PRO PSY A KOČKY Z KUŘECÍHO MASA


OBLÍBENÝ DÁREK JE ZPĚT - ke krmivům K-9 a NUTRAM - Knížka od štěněte ke psu, autorky MVDr. Hany Žertové. Bálíček zároveň obsahuje kolíček ve tvaru packy pro uzavírání otevřených pytlů a zajímavé informační materiály o našich krmivech a pamlscích. Pro více informací sledujte stránku soutěže.kočka a pes
Firma CANDY Vám nabízí kompletní sortiment suchých granulovaných extrudovaných krmiv z kuřecího masa, z něhož lze sestavit krmnou dávku pro kteroukoliv kategorii podle plemene, velikosti, stáří, prostředí, zátěže, fyzio-logického cyklu, požadované kondice a osrstění zvířete, podle podmínek chovu i podle požadavků a movitosti klienta.
Pečlivě dodržovanou strategií CANDY v České republice bylo a je prodávat pouze zboží vyšší střední až nejvyšší kvalitativní třídy. Zákazníkem je většinou odbornější (informovaná) chovatelská veřejnost, která rozlišuje mezi lacinějšími supermarketovými krmivy, obsahujícími často neplnohodnotné či náhražkové suroviny, a mezi opravdu kompletními krmivy z tradičních surovin. CANDY zaujala na trhu velmi významnou pozici s krmivy řady K-9 (název se vyslovuje stejně jako canine, angl. psí), v nomenklatuře krmiv je ve vyšší střední třídě, a krmiv NUTRAM v tzv. superpremiové kategorii, tedy světové první ligy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama